• روش های ارسال مرسولات از سایت نوژابیوتی

ارسال از طریق پست پیشتاز:

ارسال از طریق پست پیشتاز یکی از مطمئن ترین راها برای ارسال مرسولات است.که برای محصولات ارزشمند و قیمتی این روش توصیه میشود. محصولاتی که شما از سایت نوژابیوتی سفارش می دهید از طریق پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می شود. در صورتی که سفارش عمده باشد، برای ارسال بسته های سفارشی به شهرمحل سفارش درزمان ارسال تصمیم گیری خواهد شد.

سفارشات شما یک روز بعد ازثبت سفارش به مقصد شما ارسال می گردد. برای مثال اگر شما ساعت 6 عصر سفارش خود را ثبت کنید تیم نوژابیوتی محصول شما را فردای آن روز قبل از ساعت ۱۱ تحویل پست خواهد داد.

شماره مرسوله به موبایل شما پیامک خواهد شد.

(به دلیل عدم همکاری دفاتر پست استان، ارسال کد پیگیری مرسوله شما توسط تیم نوژا بیوتی انجام می شود)

از آنجایی که اطلاع دارید مرسولات پست پیشتاز در بازه زمانی ۲ تا ۵ روز کاری به مقصد می رسند و تاخیر ارسال پست را در روز های تعطیل نیز در نظر داشته باشید.

اگر تاخیری در مرسولات شما ایجاد شد میتوانید با پیگیری از سایت سامانه وضعیت مرسوله خود را رصد کنید که آیا ارسال شده یا به شهر شما رسیده یا خیر.

پرداخت درب منزل:

این شرایط مستلزم این است که مدیریت سایت نوژابیوتی با اداره پست قرارداد ببندد و درحال پیگیری و انجام پرداخت درب منزل هستیم. این نوع ارسال برای مشتریانی که به  فروشگاه های اینترنتی اعتماد ندارند بسیار حائز اهمیت است. در حال حاضر پرداخت درب منزل فقط در شهر ارومیه مقدور میباشد.

ارسال فوری سفارشات ارومیه:

شما بعد از ثبت سفارش و خرید، حداکثر در بازه زمانی 1 الی 2 ساعت مرسوله سفارش داده شده توسط انواع سرویس های خدمات پیک موتوری تحویل شما می گردد. امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا نیزشامل میباشد.

هزینه ارسال محصولات در نوژا بیوتی:

هزینه ارسال بسته به مسافت و وزن سفارش متغییر است. باتوجه به افزایش قیمت پست، سایت نوژا بیوتی حداکثر مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان را محاسبه می کند. بسیاری از سفارشات بیشتر از این مبلغ هزینه پستی دارند که مابقی مبلغ توسط نوژا بیوتی پرداخت می گردد.

پیگیری مرسولات:

برای پیگیری سفارش میتوانید کد مرسوله پیامک شده را از طریق لینک ذیل (سامانه رهگیری مرسولات پستی) به آدرس زیر پیگیری کنید.

https://tracking.post.ir

در صورتی که کد پیگیری پیامک نشده است میتوانید لینک چت واتساپ رو در پایین صفحات سایت بزنید و به مسئول ارسال سفارش پیام دهید.