راهنمای بازگشت کالا یا تعویض کالا

یکی از مهمترین تفاوت های فروشگاه آرایشی و بهداشتی نوژابیوتی با بقیه شرکت ها در کیفیت محصولات آن است. به نحوی که این اطمینان و اعتماد در ذهن مشتری ایجاد گردد که علاوه بر خریدی امن، محصولی با کیفیت و اوجینال که هیچ جای ایران یافت نمی شود به دست مشتری برسد. و بر همین اساس نوژابیوتی از همان ابتدا آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتری را در اولویت خود قرار داده است.

با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائل یا نارضایتی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

درچه حالتی می توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

۱-وجود ایراد در کالای خریداری شده.

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر ۲۴ ساعت (یک روز پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی نوژابیوتی  ۰۹۰۲۳۴۷۵۳۰۰ در واتساپ اطلاع دهند. تیم پشتیبانی نوژابیوتی پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می دهند.

اگر محصول ما اصل و اورجینال نبود حتی ۲۰ روز بعد از خرید هم از شما پس می گیریم.

۲- مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج درسایت مشتری ۲۴ ساعت (یک شبانه روز) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی نوژابیوتی  ۰۹۰۲۳۴۷۵۳۰۰ درواتساپ برساند. پس از اعلام بررسی های اولیه توسط پشتیبانی نوژا انجام می گرد و راهنمایی های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می گیرد.

تذکر مهم: به دلیل بهداشتی بودن محصولات وبیماری کرونا خواهشمندیم درخرید خود دقت فرمایید به غیر از موارد ذکر شده در بالا مرجوعی کالا صورت نمیگیرد.

 

نحوه بازگشت کالا و دریافت وجه؟

۱- هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچارایراد بود یا با اطلاعات مندرج درسایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده سایت نوژابیوتی می باشد. بنابراین پس از بازگشت کالا به نوژابیوتی باید تصویربرگه پستی با مشخصات کامل مبلغ واریزی در سایت با داشتن شماره پیگیری را به همراه اسم کالا ودلایل بازگشت محصول خریداری شده را به شماره واتساپ ما ارسال کنید. تا اقدامات لازم صورت بگیرد.

شما میتوانید موارد بازگشت کالا را از طریق شماره واتساپ برای پشتیبانی نوژابیوتی ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن رسید پستی یا فیش واریزی مرجوعی صورت نمیگیرد.

۲- عودت وجه

 ۳ تا ۵ روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می گیرد. توجه داشته باشید برای انجام عودت وجه حتماً باید شماره کارت، رسید پستی و مبلغ واریزی ودلیل اینکه کالای خریداری شده را عودت میدهید را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۳۴۷۵۳۰۰ ارسال کنید. ما بعد ازانجام برسی در صورت صحت مشکل از سمت نوژابیوتی مبلغ واریزی به حساب شما کارت به کارت میگردد.

 

راه های ارتباط با پشتیبانی نوژابیوتی

فروشگاه نوژابیوتی در طول ۷ روز هفته پاسخگوی شما عزیزان میباشد.

شماره تماس ثابت ۰۴۴۳۳۸۳۷۶۶۳ ساعت پاسخگویی ۹ صبح تا ۱۴

شماره تماس همراه ۰۹۰۲۳۴۷۵۳۰۰

شماره واتساپ ۰۹۰۲۳۴۷۵۳۰۰